Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Przedmiot: Techniki graficzne

 

Absolwentka czteroletniego Liceum Plastycznego w Katowicach

2008 r. – Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

2008–2013 Wykształcenie wyższe pierwszego stopnia licencjackie i drugiego stopnia magisterskie Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Grafika, w specjalności Grafika Warsztatowa na Wydziale Artystycznym

2011–2014 Wykształcenie wyższe pierwszego stopnia licencjackie Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Wzornictwo na Wydziale Projektowym

2013 r. – Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".