Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Przedmiot: Rysunek i malarstwo

 

Doktor sztuk plastycznych - wykładowca w katedrze malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

W 2005 r. uzyskał Dyplom z wyróżnieniem w Katowickiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku malarstwa. Dyplom główny w pracowni malarstwa prof. Zbigniewa Blukacza.

Stypendysta Fundacji im. Hugo Kołłątaja w 2003 r., Ministra Kultury w 2004 r. Od 2004 roku asystent w pracowni malarstwa prof. Ireneusza Walczaka.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".