Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Przedmiot: Jubilerstwo, Rysunek i malarstwo

 

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. Studia na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Filia w Katowicach – kierunek: Wzornictwo przemysłowe.
Dyplom w Katedrze Komunikacji Wizualnej prof. M. Klisia w 1999 roku.

Nauczyciel w Zespole Szkół Plastycznych od 1996 r. Studia podyplomowe w zakresie malarstwa i rysunku na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydział Malarstwa 2005-2006. Od 1999 roku członek Związku Polskich Artystów Plastyków.

Twórczość w zakresie malarstwa, projektowania form przemysłowych i unikatów biżuteryjnych,
grafiki wydawniczej oraz wystawiennictwa.

„Widzimy tylko to, na co patrzymy. Patrzenie jest aktem wyboru.(…)
Każdy obraz ucieleśnia jakiś sposób widzenia.”
John Berger

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".