Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

JUBILERSTWO NA 4DESIGNDAYS

baner 4 design days.jpg

 

W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach odbywa się IV edycja 4DESIGNDAYS - największego w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. 24-25 stycznia to dni dla profesjonalistów, 26-27 stycznia - dni otwarte. 

4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci  i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje  i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

W 4 Design Days 2018 udział wzięło blisko 9 tys. gości biznesowch (w tym 300 prelegentów) oraz 25 tys. zwiedzających w weekend dni otwartych. Podczas 4 dni odbyły się niezwykle ciekawe dyskusje, wciągające prezentacje i wykłady, gale rozdania nagród Property Design Awards, Housemarket Silesia Awards oraz Meble Plus.

IV edycja 4 Design Days to nowe, aktualne tematy, jeszcze większy rozmach, liczba prelegentów, uczestników i wystawców, konkursy dla młodych projektantów i architektów, ciekawe atrakcje dla zwiedzających oraz liczne wydarzenia towarzyszące. Jednym z najważniejszych tematów dyskusji będą sesje dotyczące zrównoważonej architektury i projektowania.

Na wystawie zaprezentowane zostaną kolekcje biżuterii z węgla i bursztynu wyróżnione zarówno w kraju, jak i za granicą. Wartość artystyczną doceniano w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Różnorodność tematów podjętych w pracach pozwala realizować indywidualne upodobania estetyczne, zgodnie z predyspozycjami artystycznymi młodych projektantów. Stosowanie niekonwencjonalnych materiałów uruchamia wyobraźnię, wrażliwość i sprawność w komponowaniu elementów składowych form biżuteryjnych.
Kurator ekspozycji - Izabella Kornas