Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„MOIM ZDANIEM…” WYJĄTKOWA WYSTAWA BIŻUTERII Z KOMUNIKATEM W MAGAN GALLERY W LONDYNIE

Wystawa Biżuerii w MAGAN GALLERY W LONDYNIE.jpg

Wystawa biżuterii z komunikatem - „ Moim zdaniem…”, gościła już w Krakowie, Kazimierzu Dolnym, Warszawie i Gdańsku, a obecnie w Londynie w Magan Gallery. Wśród niezwykłych prac i uczestników wystawy są prace dyplomowe naszych uczniów dziś absolwentów- Sylwii Szołtysek, Julii Wolny, Miłosza Bukowskiego oraz uczennicy klasy III Liceum Plastycznego Oliwii Zembaty. Prace dyplomowe zostały zrealizowane w szkolnej pracowni, a promotorami prac są nauczyciele: Izabella Kornas i Joanna Barnaś – Wójcik. Wśród prezentowanych prac na wystawie znajdują się prace Pana Tadeusza Ziętary nauczyciela jubilerstwa w naszej szkole. 

Inicjatywa narodziła się w 2013 roku w sandomierskiej Galerii Otwartej prowadzonej przez Pana Mariusza Pajączkowskiego. Biżuteria pełni tu rolę komunikatu, jest dla twórców platformą do przedstawienia swojego zdania. Wernisaż wystawy odbył się 25 października, a wystawa potrwa do 22 listopada. Organizatorami wystawy są Pan Marek Nowaczyk, Andrzej Pacak, Mariusz Pajączkowski Andrzej Sadowski. 
Serdecznie dziękujemy za zakwalifikowanie prac naszych uczniów do tej niecodziennej wystawy.

Wszystkie aktualne informacje oraz zdjęcia prac są na bieżąco publikowane na stronie internetowej www.moim zdaniem.info oraz na portalu społecznościowym Facebook pod adresem: www.facebook.com/wystawamoimzdaniem/.