Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYSTAWA 3+3

 

Pan Dyrektor Edward Josefowski oficjalne otworzył wystawę pod tajemniczym tytułem „3+3”.

W sali wystawowej swoje prace prezentowali: Maja Sobolewska, Karolina Lubańska, Agata Kempa- z klasy V OSSP, Zosia Kurda, Patrycja Janiak oraz Nikodem Płaczek- z III LP.
Przez sześć tygodni uczniowie przygotowywali się do ogólnopolskiego przeglądu makroregionu południowo-zachodniego, który odbył się w marcu br. Natomiast dzisiaj mogliśmy zobaczyć efekty tej codziennej, wytrwałej
i sumiennej pracy. Dyrekcja serdecznie pogratulowała uczniom, a także podziękowała nauczycielom za rozwijanie i pogłębianie umiejętności podopiecznych.
Wystawa zobrazowała nam, jak wielki potencjał drzemie w każdym z uczniów, jak wielki mają dar, który dostrzegli już nauczyciele podczas egzaminów wstępnych do szkoły plastycznej.
Pozwólcie sobie rozwijać wasze zdolności.
Agata, Maja, Karolina, Zosia, Patrycja i Nikodem- znacie ich już wiele lat, są to osoby pełne życia, humoru, są to Wasi starsi koledzy, którzy korzystali z cennych wskazówek pedagogów i pięknie rozwijali się na naszych oczach.

Przeczytajcie raz jeszcze co o sobie piszą:

MAJA SOBOLEWSKA

KAROLINA LUBAŃSKA

AGATA KEMPA

ZOSIA KURDA

PATRYCJA JANIAK

NIKODEM PŁACZEK

Serdecznie gratulujemy!