Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PIERWSZA WYSTAWA W GALERII JEDYNKA


Galeria uczniowska Jedynka we wrześniu prezentuje wybór ilustracji do książki Ewy Hansel pt.: Bajki dla dzieci starszych i trochę młodszych.
“W roku szkolnym 2107/2018 uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych wykonali ilustracje do książki, która została napisana dla uczniów
Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Chorzowie, dzięki czemu stali się jej współautorami. Dzięki przepięknym i ciekawym
ilustracjom, książka stała się bardziej atrakcyjna, gdyż wiadomo, że samo słowo nie zawsze "trafia" do młodszego odbiorcy. Obrazki zachwycają nie tylko uczniów Ośrodka, ale też każdego, kto ma okazję je oglądać. Ewa Hansel.”
Projekt powstał pod kierunkiem mgr Agaty Tomiczek-Wołonciej, przy współudziale mgr Anety Jurczyńskiej. Gratulujemy wszystkim uczniom,  którzy rozwijali swój talent i wyobraźnię ilustratorską!