Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LITERACKIE LAURY NASZYCH UCZNIÓW


Uczniowie naszej szkoły przystąpili do XXIV Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza „O Laur Plateranki”. Miło nam powiadomić, że wiersze: Laury Głodawy, Zuzanny Laskowskiej i Jakuba Parady zakwalifikowane zostały do konkursu finałowego, który odbył się 15 grudnia br. o godz. 17:00 w auli II Liceum ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Sosnowcu. Do finału zakwalifikowano 36 wierszy spośród 304 nadesłanych na konkurs. Opiekę nad uczniami sprawowały: mgr Maria Kruczyńska oraz mgr Renata Krzyżak.
W konkursie poetyckim w MDK Katowice Zawodzie O Zawodziański laur wyróżnienie zdobył Jakub Parada.