Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIGILIA 2017

 

W czwartek 21 grudnia 2017 roku w świąteczny klimat wkroczyliśmy całą szkolną społecznością podczas wspólnego kolędowania przy blasku świec i zapachu świerku. Spotkanie bożonarodzeniowe uświetniły Jasełka w wykonaniu uczniów z klasy Ib i 2 LP, 2 i 4 OSSP oraz Teatru Teoretycznego. Nad całością przedstawienia czuwał ksiądz Cezariusz Wala oraz mgr Michał Łukowicz. Po zakończonych Jasełkach rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. Zgodnie z tradycją każda klasa zaprezentowała się śpiewając kolędę, a kolędowanie rozpoczęli pedagodzy naszej szkoły, którzy również zaprezentowali swoje talenty wokalne. Po popisach w rodzinnej atmosferze wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy przy wspólnym stole.

Całość świątecznej oprawy dopełniły: zaprezentowana w Galerii Absolwenta Szopka Bożonarodzeniowa przygotowana i prezentowana w zeszłym roku na 21. Festiwalu Szopek w Kolonii wykonaną przez mgr. Bogumiła Burzyńskiego z pomocą uczniów technik rzeźbiarskich.