Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedstawienie muzyczno-poetyckie Arsfobia

Arsfobia.jpg

31 października odbyło się w naszej szkole przedstawienie muzyczno-poetyckie.
Wśród migocących świec została przedstawiona twórczość literacka naszych uczniów: Laury Głodawy, Moniki Gosiewskiej, Julii Kacyniak, Karoliny Kmiecik, Zuzanny Śliwińskiej, Magdaleny Palion, Martyny Piętki i Jakuba Parady (o intrygującym pseudonimie artystycznym „Balor”). Wiersze zostały pięknie zinterpretowane przez uczniów: Justynę Anioł, Dominikę Buchowicz, Julię Kajzer, Marlenę Kałdonek, Annę Michalską, Mirosławę Olko, Jakuba Paradę, Aleksandrę Skrzypek. Poezja wprowadziła nas w nastrój pełen nostalgii, refleksji na temat przemijania i wyjątkowości każdej chwili życia. Spektakl został wzbogacony gitarowym popisem Joanny Jakubiec i Jakuba Parady. Na scenie wystąpiły wokalistki: Julia Kuśpik, Anna Michalska, Marta Milej, Aleksandra Mróz i Monika Wróblewska. Reżyserem inscenizacji był uczeń klasy VI OSSP Jakub Parada, opiekę nad uczniami sprawowali mgr Maria Kruczyńska i mgr Michał Łukowicz.
Przedstawienie bardzo się podobało, ogromne gratulacje i brawa dla całego zespołu.
Cała społeczność uczniowska pragnie więcej takich uniesień artystycznych.