Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży 

 Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży organizowanego w ramach Śląskiego Ekumenicznego Tygodnia Biblii 2017 pt.: „Dam wam nowe serce i nowego ducha dam w wasze wnętrze ” Ez 36,26 (BE)

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na wernisaż konkursu, który odbędzie się we wtorek 12 wcześnia 2017 roku o godz. 17.00 w Muzeum Archidiecezjalnym w Katowicach. 

Komisja w składzie:

Ks. Dr Adam Palion – przewodniczący

Bożena Polak – sekretarz

ks. Michał Matuszek

na swoim posiedzeniu w dniu 13 marca 2017 roku oceniła nadesłane prace plastyczne i przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

I miejsce Agnieszka Kubica I Agata Ogaza I Krzysztof Lebieżyński

II miejsce Paulina Kalisz I Monika Żyłka I Igor Półkotycki

III miejsce: Agata Chmielewska I Szymon Noras I Joanna Jakubiec

IV miejsce: Aleksandra Szczyrba I Marcin Rockstein I Wiktoria Łukaszewicz

Wyróżnienia otrzymali:

Karol Baran I Emilia Tyralik I Paulina Francuz I Matylda Wachowska I Zofia Kurda I Jagoda Tomczyk I Oliwia Zembaty I Agnieszka Skorupa i Magdalena Palion I Agata Lanczek I Zuzanna Kulejewska I Grzegorz Gosiewski I Aleksandra Skura I Alicja Krasowska I Agata Kempa I Julia Kosińska I Weronika Wrzeszczyńska I Karolina Witkowska I Maria Jarek i Anna Młoczek I Agnieszka Wojsa I Maja Świat I Weronika Karska I Justyna Anioł I Laura Głodawa I Wiktoria Jakubska