Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akcja Szlachetna Paczka w naszej szkole

2 copy.jpg

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję Szlachetna Paczka.  W tym roku postanowiliśmy pomóc pani Małgorzacie i jej synowi. W ramach przeprowadzonej w szkole akcji udało się zebrać potrzebne środki finansowe i dary materialne, aby pomóc rodzinie wyjść z zadłużenia i śmiało spojrzeć w przyszłość. Dzięki ofiarności całej społeczności szkolnej przygotowaliśmy 21 paczek, w których znalazły się środki czystości, żywność długoterminowa, odzież zimowa i skromne upominki świąteczne, zakupiliśmy też niezbędną wersalkę oraz fotel rozkładany do spania. Wszystkie te dary przekazaliśmy rodzinie podczas tegorocznego finału akcji 11 grudnia. Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, ale to wspólne szkolne działanie pokazało nam, jak wiele radości daje również obdarowywanie innych, zwłaszcza tych, którzy nie mogą się nam zrewanżować inaczej jak tylko wdzięcznością. Jak przekazał nam bezpośredni opiekun rodziny w czasie przekazywania paczki panowała ciepła atmosfera, pełna serdeczności i łez radości.