Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 Niezapomniany plener

W dniach 19-26 września 2014 roku w Zamościu odbył się ósmy ogólnopolski plener „Zamość perła renesansu”, w którym naszą szkołę reprezentowały uczennice: Klaudia Stępień z klasy III LP i Natalia Hołoś z klasy V OSSP. Miały one okazję poznać uroki „idealnego miasta” podczas tygodniowego pobytu.  Pierwszego dnia uczestnicy pleneru spotkali się z prezydentem miasta. Zorganizowano również wycieczkę po Roztoczu, która umożliwiła poznanie tej przepięknej krainy geograficznej.  Kolejne dni wypełnił czas na efektywne tworzenie. Mimo ulewnej pogody wszystkim udało się stworzyć obrazy, przedstawiające piękno Starego Rynku.  W piątek, ostatniego dnia pleneru nastąpiło otwarcie wystawy poplenerowej oraz wręczenie nagród zwycięzcom konkursu.

Serdecznie gratulujemy uczennicy naszej szkoły, Klaudii Stępień za zajęcie drugiego miejsca.

41.jpg