Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ubiegłym tygodniu,  tj. 26 listopada 2021 r. w naszej szkole rozpoczął się, trwający do 29 listopada, Kiermasz świąteczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski z nową przewodniczącą - Nadią Rost - na czele. Było to także pierwsze wydarzenie zorganizowane pod okiem nowych opiekunek tegoż Samorządu, czyli mgr Izabelli Kornas i mgr Ewy Krawczyk. Zaangażowani inicjatorzy to połowa sukcesu. Drugą część wypełnili NASI uczniowie, którzy przygotowali unikatowe prace. Każda klasa prezentowała swoje wytwory na świątecznie zaaranżowanych stoiskach. Czegoż tam nie było! Ręcznie malowane bombki i przeróżne ozdoby choinkowe, stroiki, rzeźby z metalu, wyroby snycerskie, ceramika, biżuteria, obrazy, rysunki, plakaty, grafiki, mydełka, prace wykonane na drutach i na szydełku. Co ważne, wszystko zaprojektowane i wykonane przez uczniów, a kupowane z myślą o sprawieniu przyjemności komuś bliskiemu. Jak na kiermasz przystało, były również promocje - w tzw. gratisie można było otrzymać żabkę wykonaną techniką origami, która skacząc wywołuje uśmiech na twarzy i w ten sposób rozładowuje negatywne emocje :). Inicjatorom kiermaszu przyświecała idea pomocy rodzinie, którą w tym roku wspieramy w ramach akcji "Szlachetna paczka". Organizatorzy postanowili bowiem część zysków ze sprzedaży przeznaczyć właśnie na ten cel.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji za umożliwienie realizacji przedsięwzięcia oraz całej społeczności szkolnej: uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom za wszelką pomoc i zaangażowanie.

Do zobaczenia na kolejnym kiermaszu. Cieszmy się magią świąt i dzielmy tym, co dobre.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.