Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Z przyjemnością dzielimy się informacją o osiągnięciach naszych uczniów w XII MIędzynarodowym Konkursie Plastycznym PORTRET RODZINNY. CZAS PANDEMII. 
Nagrodzone prace to:
NAGRODA
DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PLASTYCZNYCH
IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W LUBLINIE
 Natalia Kaftan
Miłość w czasach pandemii - rysunek
Nauczyciel prowadzący - Halina Tymusz
 Kaftan II
NAGRODA
JADWIGI KISZCZAK
 Julia Famuła
Dom - tryptyk - malarstwo
Nauczyciel prowadzący: Piotr Kossakowski
 
Famua II
 
 
Weronika Krzyształa
Termowizja - tryptyk
Nauczyciel prowadzący: Beata Hanslik-Janiszewska
 
Weronika Krzysztaa
 
Biennale Portret Rodzinny to wydarzenie o długoletniej tradycji, organizowane przez Zespół Szkół Plastycznych im C.K. Norwida w Lublinie oraz Ministerstwo Kultury, a w tym roku przez ZSP w Lublinie oraz Centrum Edukacji Artystycznej.
Jak podają sami organizatorzy idea konkursu spotkała się z silnym odzewem, który zamanifestował się jakości i ilości nadesłanych prac.
Na tę edycję nadesłanych zostało ponad 619 prac z 74 szkół, placówek i instytucji z Polski, Białorusi, Chin i Rosji. Zdaniem organizatorów potwierdza to potrzebę wyrażenia emocji i opowiedzenia o czasie, po którym już nic nie będzie takie samo.
 
Sedrecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy naszym Uczniom oraz Pedagogom za zaangażowanie.
 
Zachęcamy do zapoznania się z Katalogiem wystawy
oraz innymi materiałami dostępnymi na strone konkursu: