Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyrekcja Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza z dniem 12 marca zawiesza wszystkie zajęcia dydaktyczne do 10 kwietnia 2020 r włącznie. Termin może ulec zmianie w zależności od sytuacji.

Zwracamy się do wszystkich uczniów z prośbą, aby w tym czasie nie pojawiali się w miejscach publicznych i nie korzystali z komunikacji miejskiej. Prosimy, aby wykorzystali ten czas na utrwalanie wiadomości i pozostawali w ścisłym kontakcie telefonicznym lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz komunikatorów z swoimi nauczycielami oraz śledzili na bieżąco wszelkie informacje oraz zarządzenia pojawiające się na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły, terminu oddania prac dyplomowych, a także terminu egzaminu dyplomowego (jeśli termin będzie musiał być przesunięty) będą zamieszczane na stronie www szkoły oraz poprzez dziennik elektroniczny.

Rodziców wszystkich uczniów prosimy o kontakt z wychowawcami w celu zasięgnięcia informacji na temat funkcjonowania ucznia w szkole.

Jednocześnie dziękuje wszystkim nauczycielom którzy podjęli działania on line ze swoimi uczniami od wprowadzenia zawieszenia zajęć w szkole. Szczególnie dziękuję Pani wicedyrektor mgr Joannie Nowrot oraz Panu mgr Damianowi Bazanowi za koordynacje działań umożliwiających kontynuacje procesu dydaktycznego w tych warunkach.

Pozdrawiam wszystkich Nauczycieli, Uczniów oraz Rodziców w tych trudnych dniach.
Wkrótce pojawią się informacje dotyczące organizacji zajęć w najbliższym czasie.

Dyrektor ZSP Katowice
Edward Josefowski