Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYSTAWA DYPLOMÓW NA 4 DESIGN DAYS

20200212_231521 — kopia.jpg

Podczas V edycji 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach mieliśmy zaszczyt zaprezentować zeszłoroczne prace dyplomowe z: Technik Graficznych, Technik Rzeźbiarskich, Realizacji Intermedialnych i Jubilerstwa w ramach wystawy "DYPLOMY 2019". 

Wystawa naszych byłych uczniów, dziś już Absolwentów cieszyła się dużym zainteresowaniem. W plebiscycie na najlepszy dyplom wśród zaprezentowanych przez uczniów prac laureatami zostały:
1 miejsce Patrycja Janiak 111 głosów
2 miejsce Wiktoria Perlicka 47 głosów
3 miejsce Monika Żyłka 37 głosów
Wyróżnienie Agnieszka Kubica 36 głosów
W plebiscycie oddano 478 głosów.
Uczniowie specjalizacji Jubilerstwo wraz z nauczycielami promowali naszą szkołę. 
Podczas weekendu wystawę odwiedziło około 10 tys. zwiedzających - pasjonatów dobrego wzornictwa i architektury. W trakcie wydarzenia zaprezentowano ponad 300 ekspozycji designerskich produktów i usług. W programie m.in można było zobaczyć najlepsze projekty ostatniego roku. 
Podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli wszystkich specjalizacji i Uczniów specjalizacji Jubilerstwa, biorących udział w organizacji wydarzenia.
Izabella Kornas