Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W związku z ustanowieniem czerwonej strefy epidemicznej na terenie całego kraju oraz wprowadzeniem obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozszerzania się epidemii

wirusa Sars-CoV-2 w okresie od dnia 26 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r. zawieszamy Artystyczny kurs przygotowawczy.

Zaplanowane na najbliższą oraz kolejną środę zajęcia (tj. 28 października i 4 listopada)

nie odbędą się.

 

 

 

 

W dniu 13 października br. odbyło się uroczyste rozdanie Nagród Dyrektora CEA. Pani Ewelina Wilburg-Marzec, Wizytator Centrum Edukacji Narodowej wręczyła Nagrody Dyrektora CEA nauczycielom, którym została przyznana nagroda.

 

Nagrody otrzymali: dr Beata Zagórska, mgr Izabella Kornas, mgr Aleksandra Klimas oraz mgr Andrzej Makowski.

Serdecznie gratulujemy!

Drodzy Kandydaci do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach,

zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym kursie artystycznym przygotowującym do części praktycznej egzaminu wstępnego do naszego liceum.

Planowany termin pierwszych zajęć to 21 października 2020 r., godzina 16:15 - RYSUNEK (zajęcia mogą zostać odwołane nawet tego samego dnia).

Następne spotkania będą realizowane w kolejne środy w godzinach od 16:15 do 17:45 i będą obejmowały również malarstwo i kompozycję.

Szczegółowy harmonogram już wkrótce.

Co należy przygotować i przynieść na poszczególne zajęcia?

  • rysunek: blok A3, przybory rysunkowe (ołówki różnej twardości), gumkę do ścierania
  • malarstwo: blok A3, farby wodne, pędzle różnej grubości, paleta, pojemnik na wodę, ręcznik kuchenny
  • kompozycja: papier, nożyczki, klej, ołówki, czarny marker, linijka, taśma klejąca

Z uwagi na sytuację epidemiczną liczba uczestników tegorocznego kursu jest ograniczona do 30 osób.

(Informujemy, iż 3 - krotna nieobecność na zajęciach będzie skutkowała wykreśleniem uczestnika z dziennika zajęć.)

Chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (temat wiadomości: Kurs przygotowawczy).

Udział w zajęciach uzależniony jest od kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przekazania prowadzącemu w dniu zajęć podpisanego przez Rodzica/Opiekuna prawnego oświadczenia dostępnego poniżej

Kurs przygotowawczy - Oświadczenie Rodziców/Opiekunów

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć
O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco, dlatego prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drogiej Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty
składamy najserdeczniejsze podziękowania za trud i ofiarną pracę. Życzymy optymizmu, siły, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dzieła, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.
Na ręce Rady Rodziców składamy podziękowania wszystkim Rodzicom za współpracę, współodpowiedzialność i wszelką pomoc, z życzeniami satysfakcji i zadowolenia z pracy społecznej.
Wam, Drodzy Uczniowie, życzymy nieustannego zapału do nauki i zaangażowania w projekty z różnych dziedzin artystycznych.

Finał projektu „Śladami polskich minerałów stosowanych w jubilerstwie. Krzemień pasiasty - kamień optymizmu” w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu