Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Serdecznie dziękujemy Uczniom klasy Ib, którzy pod okiem dr Beaty Zagórskiej - wychowawcy, wzięli udział w akcji "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc". Inicjatorem tego wydarzenia jest Polska Akcja Humanitarna i było ono ogłoszone z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Celem akcji było przeprowadzenie działań edukacyjnych podnoszących świadomość na temat działań humanitarnych oraz zebranie pieniędzy, które zamiast na rzeczone kwiaty, uczniowie przekazali na pomoc mieszkańcom Somalii. Dzielimy się tą informacją, gdyż wierzymy, że będzie ona impulsem do udziału w kolejnych szczytnych przedsięwzięciach.

Dyplom

Z wielką radością pragniemy poinformować, że 19.11.2021r. uczniowie Naszej szkoły w składzie:
Weronika Górka klasa VI OSSP
Alicja Rendchen klasa I A PLSP
Mateusz Rzepecki klasa VI OSSP
(rezerwa/dokumentacja fotograficzna Maja Benisz klasa IV B LP)
zajęli II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Tańca Śląskiego "Trojak 2021". Nad przygotow

aniemi Naszej Reprezentacji do występu czuwała mgr Katarzyna Gołuszka.
Serdecznie dziekujemy wszystkim zaangażowanym i gratulujemy uzyskanego wyniku. Cieszy on tym bardziej, że Nasi uczniowie rywalizowali z profesjonalnymi zespołami tanecznymi. Relacja z wydarzenia do obejrzenia pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=NB4vgH8Qcfc

Trojak 2021

Trojak 2021Trojak 2021 1