Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczestników (wpisanych na listę) Artystycznego kursu przygotowawczego zapraszamy dnia  25 maja 2022 r. o godzinie 16:15 na OSTATNIE w tym roku szkolnym zajęcia, tym razem z zakresu Kompozycji. Prosimy o przyniesienie własnych materiałów i narzędzi takich jak: papier, nożyczki, klej, linijka i ewentualnie taśma klejąca. Do piątku, tj. do 23 maja br. do godziny 14:30 prosimy o potwierdzenie udziału w najbliższych zajęciach wysyłając mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wysłanie zgłoszenia we wskazanych ramach czasowych nie gwaratnuje udziału w zajęciach, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Lista tworzona jest zgodnie z kolejnością zgłoszeń do wyczerpania limitu miejsc.

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie Artystycznym Kursem Przygotowawczym, osoby, które zadeklarują we wskazanych ramach czasowych udział w najbliższych zajęciach  (wysyłając mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a otrzymają informację, że z powodu przekroczenia limitu miejsc nie mogą w nich uczestniczyć, mają pierwszeństwo udziału w zajęciach kolejnych (o ile potwierdzą taką chęć).
 
Przypominamy, że w zajęciach może wziąć udział tylko osoba zdrowa.

Informujemy jednocześnie, iż na teren szkoły wpuszczeni będą jedynie uczestnicy,

którzy mogą przekazać powadzącemu w dniu zajęć podpisane przez Rodzica/Opiekuna Oświadczenie.