Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
W ramach obchodów 70. rocznicy powstania naszej szkoły 24.02.2017 r. (piątek) o godzinie 14.00 w sali wystawowej odbyło się otwarcie wystawy ilustracji absolwentek Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach – Alicji Kocurek i Nikoli Kucharskiej. Wystawę otworzył dyrektor szkoły Edward Josefowski, następnie głos zabrały autorki prac, a podsumowała pani dyrektor Irena Rączka - wieloletnia dyrektor naszej szkoły. Zapraszamy do podziwiania wyobraźni i sprawności warsztatowej autorek. Wystawa będzie trwała do 22.03.2017 r.
Zapraszamy serdecznie!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".