Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Zapraszamy na nową wystawę ilustracji do Galerii szkolnej Jedynka. Swoje prace prezentuje Marta Oleksy, uczennica klasy III LP.

 

Jej specjalizacją jest jubilerstwo. Interesuje się grafiką, projektowaniem i ceramiką, a w szczególności ilustracją książkową, z którą łączy swoją przyszłość.

Osiągnięcia
▪ II miejsce  w Ogólnopolskim konkursie na małą formę designerską Umilacz Czasu Częstochowa
▪ I miejsce w wojewódzkim przeglądzie prac malarskich Ze sztuką na Ty inspirowane wielkimi artystami Łaziska
▪ Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Satyrycznym O złotą szpilę Płock
▪ Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej Ogólnopolskiego biennale Rysunku i Malarstwa Figury Ciała Poznań

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".