Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Plener malarsko-fotograficzny w Centralnym Muzeum Pożarnictwa

Muzeum.jpg

W dniach 28. i 30. listopada 2016 r. uczniowie klasy IV OSSP brali udział w plenerze malarsko-fotograficznym na terenie Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Pod opieką nauczycieli Tomasza Griessgrabera, Beaty Hanslik-Janiszewskiej i Bożeny Puzio uczniowie realizowali prace malarskie oraz fotografie w przestrzeni muzealnej z zaaranżowaną sceną, w której pozował czynny strażak oraz pracownik Wydziału Naukowo-Oświatowego CMP - Piotr Halup. Grupa plenerowiczów uczestniczyła w wykładzie na temat: Ogień w sztuce, poznała również historię pożarnictwa w Polsce i na świecie.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".