Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Kolejna wystawa w Galerii Jedynka

W Galerii uczniowskiej Jedynka swoje fotografie prezentują Olivia Mikołajec i Maciej Zocłoński z III klasy Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych.

Seria portretów zwierząt - mieszkańców schroniska, wykonana przez współautorkę wystawy Olivię podczas wakacyjnego pobytu w Niemczech, przedstawia ujęcia psów, które potrafią zatrzymać spojrzenie widza na dłużej, a czasem po prostu złapać za serce... 

Maciej zaprezentował fotografie, efekty swojej fascynacji przyrodą polską, wykonane na klasowym plenerze w Olsztynie. W tym czasie zaobserwował zachwycającą koegzystencję małych roślin i zwierząt...

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".