Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
W dniach 13 i 14 kwietnia w godz. 09:00 - 15:00 odbyły się w naszej szkole „Dni otwarte". Odwiedzający nas uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum wzięli udział w warsztatach artystycznych organizowanych przez pedagogów szkoły. Warsztaty obejmowały zajęcia ze złotnictwa, rzeźby, informatyki, fotografii i grafiki. Kandydaci do szkoły mieli okazję obejrzeć zarówno pracownie naszej szkoły, jak również, wystawę dyplomów uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".