Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Z przyjemnością informujemy, że w trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu „JUNIOR DESIGN FEST 2016" w Bratysławie zdobyliśmy nagrodę indywidualną za zestaw brosz wykonanych przez Paulinę Strojniak. Przypominamy, że w roku 2015 zdobyliśmy za całość prezentacji nagrodę burmistrza Bratysławy. Na Festiwalu były reprezentowane szkoły z Austrii, Niemiec, Węgier, Czech, Słowacji i Polski.

 Bez_nazwy-2.jpg

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".