Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner zsp2016
Z okazji 150-lecia Katowic uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniu artystyczno-muzycznym: Kat-Oda. Na placu przed Teatrem Śląskim tworzyli prace malarskie charakterystycznych miejsc Katowic. Ponadto 150 muzyków górniczych orkiestr dętych połączyło siły, żeby wspólnie uczcić 150-lecie naszego miasta. Na katowickim Rynku ogromna orkiestra wykonała utwory skomponowane specjalnie na tę okazję. Wykonane wspólnie utwory zostały nazwane Odą – muzyką na cześć 150-letniego miasta i jego mieszkańców.
 
 kat_oda_2.jpg
 
 
 
plastyk.katowice.pl    copyright © 2013 debazan