Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Z okazji 150-lecia Katowic uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniu artystyczno-muzycznym: Kat-Oda. Na placu przed Teatrem Śląskim tworzyli prace malarskie charakterystycznych miejsc Katowic. Ponadto 150 muzyków górniczych orkiestr dętych połączyło siły, żeby wspólnie uczcić 150-lecie naszego miasta. Na katowickim Rynku ogromna orkiestra wykonała utwory skomponowane specjalnie na tę okazję. Wykonane wspólnie utwory zostały nazwane Odą – muzyką na cześć 150-letniego miasta i jego mieszkańców.
 
 kat_oda_2.jpg
 
 
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".