Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
2 października odbyła się wycieczka integracyjna klasy I OSSP do Ustronia Zdroju. Po zwiedzeniu skąpanego w słońcu centrum uzdrowiska uczniowie pod opieką nauczycieli: Alicji Klonowskiej, Bożeny Puzio oraz Sebastiana Maintoka dotarli na szczyt Równicy. Następnie podążyli trasą do Ustronia Polany, podziwiając po drodze przepiękną panoramę Beskidu Śląskiego.

image_1.jpeg

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".