Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Wystawa w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie

Wystawa prac …

Dnia 27 maja w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej została otwarta wystawa Złotnictwa, przeniesiona z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Otwarcia dokonała podsekretarz stanu w MEN pani Urszula Augustyn w obecności prof. Wiktora Jędrzejca. Oprócz zaproszonych gości w uroczystości wzięli udział przedstawiciele młodzieży ZSP w Katowicach. W trakcie otwarcia panu dyrektorowi ZSP został wręczony list gratulacyjny dla całej społeczności szkolnej za zorganizowanie wystawy. Wystawa cieszy się dużym powodzeniem. Będzie otwarta do końca czerwca w Ministerstwie Edukacji Narodowej przy al. J. Ch. Szucha 25 w Warszawie.

Komisarzami wystawy byli:

p. Izabella Kornas, p. Beata Hanslik - Janiszewska, p. Joanna Barnaś,

projekt koordynowali  ̶  pan dyrektor: Edward Josefowski oraz pani wicedyrektor: Joanna Nowrot.

Serdecznie zapraszamy!

Zrzut_ekranu_2015-06-1_o_23.36.26.png

 

 

Zrzut_ekraxnu_2015-06-3_o_11.28.20.jpg

 

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".