Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Rekolekcje Wielkopostne

 

Od 25 do 27 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Rekolekcjach Wielkopostnych. Nauki w kościele głosił ks. Wiesław Burski - saletyn. Młodzież miała również niepowtarzalną okazję wzięcia udziału - już w auli naszej szkoły - w spotkaniach z panem Ireneuszem Krosnym, kabaretem MUMIO oraz braćmi kapucynami, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami trudu wiary. Ponadto odbyła się wycieczka do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".