Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
Małe formy w Jedynce

 

Obecnie w Jedynce swoje akwarele i rysunki tuszem prezentują uczniowie: Katarzyna Knefel i Jakub Padula z klasy II a LP oraz Kaja Malinowska z I OSSP. Niewielkiego formatu prace powstały z pobudek osobistych i są wynikiem indywidualnych poszukiwań autorów w zakresie tematu, formy i techniki. Mamy okazję obejrzeć kompozycje ukryte wcześniej w szkicownikach i teczkach. Ujrzawszy światło dzienne, zadziwiają uchwyceniem szczegółów w przedstawieniu zwierzęco­roślinnego świata i architektonicznych wizji oraz nieco metaforycznym obrazowaniem rzeczywistości. Zapraszamy na wystawę!

 

 

                                Zrzut_ekranu_2015-05-4_o_20.57.51.png

 

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".