Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner zsp2016

IX Ogólnopolski Przegląd z Rysunku Malarstwa i Rzeźby

W dniach 6-7 marca w naszej szkole odbył się IX Ogólnopolski Przegląd z Rysunku Malarstwa i Rzeźby (makroregionu południowo-zachodniego)w którym wzięło udział 14 szkół plastycznych. Z wielką przyjemnością informuję, że reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Kempa V OS, Zuzanna Salamon V OS i Michał Laurentowski V OS zajęła 1 miejsce. Do etapu ogólnopolskiego i bezpośredniej walki o indeks uczelni artystycznej zakwalifikowali się Michał Laurentowski z 2 wynikiem i Zuzanna Salamon z 5 wynikiem. Serdecznie gratuluję całej reprezentacji szkoły i dziękuję za włożony wysiłek w przygotowania do przeglądu zarówno uczniom jak i pedagogom.
Wystawę przeglądową można oglądać w galerii szkoły do 19 marca.


                                                                                            Joanna Nowrot

wi_Nagrody_013.jpg

 

 

plastyk.katowice.pl    copyright © 2013 debazan