Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
ACH, CO TO BYŁ ZA BAL!

     Nasza studniówka odbyła się 24. stycznia w hotelu Diament w Zabrzu.  W okazałym wnętrzu piękne suknie i eleganckie garnitury naszych maturzystów prezentowały się wspaniale. Tradycyjnie zabawa rozpoczęła się uroczystym polonezem i  krótką przemową wychowawców.
     Taneczne szaleństwo w miłym towarzystwie, z czynnym udziałem Grona Pedagogicznego, sprawiło, że ten wieczór okazał się niezwykle udany i na pewno - niezapomniany.
     Teraz już tylko elegancko zdamy maturę i możemy podbijać świat!
                                                                                                                         Tegoroczni maturzyści

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".