Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner zsp2016

Nasze inspiracje...

W dniu 27 listopada 2014 roku w grupie siedemnastu uczniów i pod opieką mgr Izabeli Kornas i mgr Aleksandry Klimas wyruszyliśmy na wycieczkę szkolną do Częstochowy.

PB279306a.jpg

 

Głównym jej celem był udział naszych uczniów w finale konkursu na małą formę dizajnerską. Najpierw jednak zapoznaliśmy się z twórczością Zdzisława Beksińskiego w Częstochowskiej Miejskiej Galerii Sztuki. Było to niesamowite przeżycie, bowiem w realnej odsłonie prace artysty prezentują się zjawiskowo. Następnie dotarliśmy do Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego, gdzie obserwowaliśmy pracę naszych rówieśników i szukaliśmy inspiracji do tworzenia. Uczestniczyliśmy również w warsztatach projektowych, dzięki którym poznaliśmy różne sposoby wykorzystania naszych projektów i ich realizacji. Był to niezwykle udany wyjazd!

                                                                                                                               Monika Dryszel

 

plastyk.katowice.pl    copyright © 2013 debazan