Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner zsp2016

Damian Bazan - doradca metodyczny

Dyżury metodyczne:

 (Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach ul. Ułańska 7a)  pod numerem telefonu 32 254 24 22 można uzyskać dodatkowe informacje

 

Doradztwo w zakresie:

- metodyki nauczania multimediów
- metodyki nauczania informatyki/technologii informacyjnych
- zastosowania informatyki w dydaktyce szkoły
- wykorzystania T.I. w organizacji pracy nauczyciela
- konfiguracji i bezpieczeństwa szkolnej sieci komputerowej
- pomocy w implementacji i obsłudze dziennika elektronicznego
- pomocy w stworzeniu szkolnej strony internetowej
- szkoleniem z zakresu programów graficznych, edycji wideo, ...

 

Czym jest doradztwo metodyczne?

Doradca metodyczny to nauczyciel powołany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do wspierania rozwoju zawodowego innych nauczycieli w ramach reprezentowanego przez siebie przedmiotu lub specjalności. Wykorzystując posiadaną wiedzę, umiejętności i doświadczenie pomaga nauczycielom podejmować decyzje w sprawach zawodowych. Jest na „wyciągnięcie ręki", sam doskonaląc się i rozwijając wnosi w naturalny i życzliwy sposób nową jakość w swoim środowisku. Dodatkowym atutem pracy doradcy jest znajomość środowiska nauczycielskiego, ponieważ sam od lat jest nauczycielem. Dlatego doradcę traktuje się jako istotny czynnik podnoszenia jakości nauczania w szkołach (i innych placówkach oświatowych) oraz zwiększania efektywności pracy nauczycieli i rad pedagogicznych.

 

Kontakt:

W celu ustalenia czasu i sposobu kontaktu (e-mail, telefon, skype, osobiście) lub terminu szkolenia zapraszam do wysłania wiadomości e-mail na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(prowadząc zajęcia, nie jestem w stanie odbierać rozmów telefonicznych)

W związku z pełnioną funkcją i koniecznością zaplanowania swojej działalności przygotowałem dla państwa formularz badający zapotrzebowanie na konsultacje, szkolenia, pomoc w organizacji zajęć, pomoc w przygotowaniu dokumentacji, itd.

FORMULARZ ZAPOTRZEBOWANIA

Dziękuję za wypełnienie formularza i zapraszam do współpracy.

bip logo pl

jubi logo 360
plastyk.katowice.pl    copyright © 2013 debazan