Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner zsp2016

WYSTAWA BIŻUTERII NA 26 MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BURSZTYNU, BIŻUTERII I KAMIENI JUBILERSKICH – AMBERIF 2019

Na targach w konkursie Bursztynowe Rzemiosło pt. Opowieści morskie nasi uczniowie i absolwenci zaprezentowali piękną biżuterię. Sekretnik Bałtycki - praca Krzysztofa Lebieżyńskiego [ucznia klasy IV Liceum Plastycznego] została wyróżniona z pośród nadesłanych prac na konkurs. Do wystawy konkursowej zakwalifikowali się: Joanna Jakubiec, Aleksandra Koziołek, Anna Młoczek, Marta Oleksy, Patrycja Lorenc, Oliwia Zembaty, Julia Gąsior, Oliwia Musioł. Prace konkursowe Dominika Gocyły i Daniela Wojtasika [uczniów klasy drugiej Liceum Plastycznego] zostały zaprezentowane na wystawie biżuterii promującej naszą szkołę wraz z pracami dyplomowymi i semestralnymi naszych uczniów i absolwentów w Galerii Projektanta. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem zwłaszcza kolekcje z węgla i bursztynu.        

Opieka artystyczna: mgr Izabella Kornas

Amberif 2019.jpg

 

 

plastyk.katowice.pl    copyright © 2013 debazan