Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
PLENER MALARSKI W MUZEUM

Zajęcia w Muzeum klasa 3LP.jpg

20 listopada br. odbył się kolejny plener malarski w halach wystawienniczych Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Wydarzenie jest efektem porozumienia podpisanego przez Centralne Muzeum Pożarnictwa z Zespołem Szkół Plastycznych w Katowicach. 

W plenerze brali udział uczniowie klasy trzeciej Liceum Plastycznego. Opiekunem artystycznym był mgr Andrzej Makowski. Po zajęciach praktycznych uczniowie zapoznani zostali z prewencją pożarniczą, zaprezentowaną poprzez mobilny symulator zagrożeń pożarowych domu jednorodzinnego.Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".