Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY MALOWALI SZPITAL

Zrzut ekranu 2018-11-16 (godz. 11.12.58).png

Uczniowie naszej szkoły, pod opieką mgr Anety Jurczyńskiej, malowali w październiku i początkach listopada oddział dziecięcy szpitala w Świętochłowicach. Na korytarzu wyrósł las, w świetlicy pojawił się wodny świat, a sale dziecięce ozdobiły wesołe i kolorowe motywy. Szpital ozdabiali następujący uczniowie: Nicole Golek (Ia), Zuzanna Kubiesa (Ib), Magdalena Kupka (IIb), Natalia Nycz (IIb), Paulina Kalisz (IIILP), Klaudia Lewkowicz (IIILP), Aleksandra Kania (IIILP), Stanisława Pająk (IIILP), Natalia Kaftan (IIIOSSP), Kaja Mańka (IIIOSSP), Oliwia Łukawska (IIIOSSP).

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Katowicach znajduje się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje jej tytuł "Brązowej Szkoły 2019".